Sisinka, Emilka,Florián,Heluška,Gabka,Fialka a Terezka

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tuto fotku zde nechávám jako milou vzpomínku na partičku psů, kteří zahájili naši "éru" HAFFESTů. Z této skvělé party žijí již jen tři pejskové, ale nikdy nezapomeneme i na ty, kteří už běhají za duhovým mostem.

 

R.I.P. - 

Baxík - pejsek nalezený v příkopě u cesty jako malé štěňátko. Svítila nad ním šťastná hvězda, protože  jej našla paní, která mu dala skvělý domov a on jí to splácel neskutečnou láskou a věrností celých 10 let. Baxíku, byl jsi nejlepší pejsek .

Betynka - pejsek "z pod dřeva". Tuto černou holku jsme vyměnilii za flašku vodky pro mou maminku. Sdílela s ní svůj život krásných 11 let a i když byla Betynka v posledních letech svého života velmi nemocná, moje maminka věnovala nemalou část svého důchodu na to , aby jí život zpříjemnila a prodloužila.. Za to mé mamince patří veliký dík a jsem na mou maminku velmi hrdá, za to, že do tohoto nerovného boje vůbec šla.

Megynka - moje milovaná holka, zakladatelka "packy"

Adélka -  krásná dcera Megynky. Tragicky zahynula pod koly auta jednoho nezodpovědného řidiče.

Janinka - jediná fenka z tria lvíčků. Zemřela na následky otravy po požití jedu, který naházel nějaký travič na sídliště.

Tonda - lvíček. Dožil se krásného věku 16 let !!!!!!